Úvod » Novinky

Novinky

Úspěšný a pohodový rok 2014!

Všem členům AČVOV, českým výrobcům otvorových výplní a obchodním partnerům přejeme úspěšný a obchodně příznivý rok 2014!

číst dál »

Znáte původ svých oken?

(14. 11. 2013, Praha, tisková zpráva AČVOV) Asociace českých výrobců otvorových výplní (AČVOV) realizovala v polovině letošního roku Průzkum spokojenosti uživatelů s kvalitou otvorových výplní. 88 % respondentů z řad uživatelů oken, kteří plánují jejich výměnu, považuje zemi původu oken za důležitou. 38 % respondentů uvedlo, že vědí, odkud pochází jejich okna. Polovina z nich však zaměňuje dodavatele svých oken a jejich skutečného výrobce a zemi původu...

číst dál »

Podpora českých oken se zárukou původu

(28. 5. 2013, Praha, tisková zpráva AČVOV) Projekt Zaručeně česká okna vznikl jako reakce na zvyšující se konkurenční boj o zákazníka mezi českými výrobci otvorových výplní a dodavateli oken ze zahraničí. Ti se v mnohých případech prosazují u českých zákazníků nejen prostřednictvím nižší ceny, což se mnohdy odráží v nižší kvalitě produktu a v následných možných problémech s dodržením záruk, ale i vydáváním svých výrobků za tuzemské. Certifikátem Zaručeně česká okna se mohou prokazovat pouze subjekty, které vyrábějí nebo prodávají výhradně česká okna.

číst dál »